Spotkania grupy zmieniaMY się adresowane są do tancerzy realizujących indywidualny plan przekwalifikowania zawodowego w ramach Programu.

 

Celem grupy jest wymiana doświadczeń związanych z wchodzeniem na nową ścieżkę zawodową. Udział w spotkaniach  to nie tylko wymiana praktycznych informacji, szukanie odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania i wątpliwości, które są naturalne na w procesie zmiany, ale też udzielanie sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Możecie czerpać z potencjału wszystkich członków grupy, z wypracowanych przez nich rozwiązań i pomysłów. Aktywne uczestnictwo w grupie pomaga w osobistym rozwoju i umacnianiu się na swojej nowej drodze.

 

Grupa ma charakter otwarty, w każdym momencie mogą dołączyć do niej nowi członkowie. Spotkania grupy odbywają się raz w miesiącu, prowadzi je Ilona Borowska-Łopatkiewicz, psycholog, coach.

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach grupy proszone są o kontakt z Moniką Kaszewską pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.