Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłasza drugi nabór do Programu Rozwoju Kompetencji Zawodowych Tancerzy – Edycja II/2024. Jego celem jest wsparcie profesjonalnych tancerzy w procesie rozwijania ich zawodowych umiejętności, zarówno tanecznych jak i niezwiązanych z zawodem tancerza/tancerki.

Kwota dofinansowania o którą można wnioskować, w każdej edycji Programu to 7 000 złotych. Granty przyznawane są na pokrycie kosztów uczestniczenia w maksymalnie 3 kursach, szkoleniach czy warsztatach odbywających się w Polsce.

Kursy, szkolenia, warsztaty nie mogą rozpocząć się przed 12 lipca 2024 roku i muszą zostać opłacone oraz zrealizowane najpóźniej do 30 listopada 2024 roku.

O grant mogą wnioskować również Stypendyści, którzy brali udział w Programie Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy.

Składanie wniosków grantowych będzie możliwe do 26 czerwca 2024 roku wyłącznie drogą elektroniczną do godziny 12.00. Komplet dokumentów należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obowiązkowe dokumenty, które należy przesłać, aby zawnioskować o grant w ramach Programu Rozwoju Kompetencji Zawodowych Tancerzy Edycja II/2024:

 

Zał. nr 1 do Regulaminu PRKZT Edycja II_2024_Wniosek grantowy

Zał. nr 1 do Wniosku grantowego PRKZT Edycja II_2024_Oświadczenie

 

Wnioski grantowe rozpatrywane będą przez Komisję Konkursową złożoną z dwóch ekspertów zewnętrznych oraz doradcy zawodowego. Ostatecznie decyzję o przyznaniu grantu danemu wnioskodawcy/wnioskodawczyni podejmuje Dyrektor NIMiT.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie internetowej NIMiT do 12 lipca 2024 roku oraz Wnioskodawcy zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji również drogą mailową.

Lista osób, które otrzymały grant nie jest podawana do wiadomości publicznej ze względu na przyjętą zasadę poufności.

 

Osoby odpowiedzialne za realizację Programu Rozwoju Kompetencji Zawodowych Tancerzy:

Magdalena Zalipska – Kierowniczka Działu Edukacji i Popularyzacji Tańca

Ewa Salwa – Specjalistka ds. edukacji i popularyzacji tańca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 887 590 130

 

Regulamin PRKZT Edycja II_2024

Zał. nr 1 do Regulaminu PRKZT Edycja II_2024_Wniosek grantowy

Zał. nr 2 do Regulaminu PRKZT Edycja II_2024_Umowa z zał. nr 1 i nr 2

Zał. nr 3 do Regulaminu PRKZT Edycja II_2024_Formularz oceny wniosku

Zał. nr 1 do Wniosku grantowego PRKZT Edycja II_2024_Oświadczenie

Zał. nr 3 do Umowy PRKZT Pełnomocnictwo Zastępcy Dyrektora

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.