Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie pn. „Wsparcie na każdym etapie kariery tanecznej i po jej zakończeniu”, które odbędzie się w dn. 10 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 – 17:00 w Warszawie przy ulicy Racławickiej 99 w B’Fort.

Spotkanie, połączone z promocją publikacji „Poza sceną. Druga kariera”, będzie okazją do poznania tancerek i tancerzy, którzy już zakończyli proces przekwalifikowania zawodowego i z sukcesem odnaleźli się w nowych profesjach.

W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele International Organization for the Transition of Professional Dancers (IOTPD), którzy w odniesieniu do działań organizacji członkowskich z różnych krajów, opowiedzą o wieloletnim doświadczeniu w pracy z tancerkami i tancerzami w procesie zmiany zawodowej oraz o współpracy z kadrą zarządzającą zespołami.

W sercu Mokotowa, w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni historycznego Fortu stworzymy przestrzeń dla wymiany myśli i doświadczeń oraz możliwość spotkania wszystkim tancerkom i tancerzom, ich rodzinom, przedstawicielom instytucji, dyrektorom teatrów, kierownikom baletu i wszystkim osobom, dla których taniec i los tancerzy i tancerek nie jest obojętny. Jeżeli przeszkodą w zapisie na wydarzenie jest brak opieki nad dzieckiem, mamy rozwiązanie! Można przyjść z dzieckiem. Zapewniamy przestrzeń do zabawy oraz wsparcie animatora.

Planowany przebieg spotkania:

12.00 – 12.15 – powitanie

12.15 – 13.15 – I panel „Program stypendialny oczami stypendystów”

13.15 – 13.45 – rozmowy przy kawie

13.45 – 14.30 – obiad

14.30 – 15.30 – II panel „Program przekwalifikowania zawodowego w kontekście instytucji polskich i zagranicznych”

15.30 – 16.00 – rozmowy przy kawie

16.00 – 17.00 – rozmowy lub taniec dla chętnych – silent dance party

Rejestracja na spotkanie rozpoczyna się o 11.15 – prosimy o wcześniejsze przybycie i nie spóźnianie się na główną część rozpoczynającą się o godzinie 12.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - również tych, którzy nie zdążyli się zarejestrować na spotkanie przez formularz.

Czekamy na Was w samo południe 10 grudnia w B’Fort!

----

Koordynatorki programu:

Monika Kaszewska – koordynatorka Programu Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Čemeljić – główna specjalistka ds. edukacji i popularyzacji tańca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Salwa – koordynatorka Programu Rozwoju Pozatanecznych Kompetencji Zawodowych Tancerzy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.