Program rozwoju pozatanecznych kompetencji zawodowych tancerzy - granty - II nabór

W ramach Programu przyznawane są granty (do 5000 zł) na pokrycie kosztów kursów oraz warsztatów w Polsce lub za granicą (rozwijających kompetencje przydatne na rynku pracy) oraz szkoleń przygotowujących do konkretnego, wybranego zawodu i w dalszej perspektywie pomocnych w pełnym przekwalifikowaniu.

O granty mogą ubiegać się profesjonalni, czynni zawodowo tancerze tańca artystycznego, którzy przetańczyli na scenie co najmniej 5 lat i chcą nadal kontynuować karierę taneczną.

Kursy i szkolenia w ramach Programu grantowego muszą być zrealizowane w terminie od 1 października do 30 listopada 2023 roku.

Nabór wniosków do II naboru Programu Rozwoju Pozatanecznych Kompetencji Zawodowych Tancerzy prowadzony będzie do 15 września 2023 roku, ale obowiązkowa, nieodpłatna konsultacja z doradcą zawodowym musi odbyć się najpóźniej 11 września.

 

WIĘCEJ INFORMACJI I DOKUMENTY DO POBRANIA

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.