fot. Ewa Krasucka

 

Monika Kaszewska

koordynatorka

Tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uzyskała tytuł menadżera kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiada na pytania i wątpliwości, koordynuje spotkania tancerzy z doradcami i psychologiem.

 


Anna Čemeljić

koordynatorka wniosków stypendialnych

Antropolog kultury z wykształcenia, z zamiłowaniem tańczy tańce tradycyjne. Od wielu lat koordynuje i rozlicza projekty. Wspiera w przygotowaniu  formularzy aplikacyjnych do programu stypendialnego, w szczególności ich części finansowej.

 


Dobrosława Choryńska-Chudy

doradczyni zawodowa

Doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 10-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR w zakresie m.in. ścieżek rozwoju, rekrutacji oraz assessor w projektach Assessment i Development Centre (Centrum Oceny i Rozwoju). Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

 


Ewa Warchoł

doradczyni zawodowa

Doradca zawodowy, coach, trener, certyfikowany konsultant narzędzi diagnostycznych (MBTI, Success Insight, Kompas Kariery), trener międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy. Prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego na uczelniach wyższych w Warszawie i Gdańsku. Posiada praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie ok. 20-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zadowowych. Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym.

 


Ilona Borowska-Łopatkiewicz

psycholożka, coach


Psycholog, coach, trener umiejętności miękkich. Prowadziła liczne warsztaty oraz szkolenia dla osób znajdujących się w momencie zmiany sytuacji życiowej i/lub zawodowej, m.in. z obszaru komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem czy osiągania równowagi życiowej. Wspiera klientów w samodzielnym dokonywaniu zmian, poszukujących nowej ścieżki kariery i nowych umiejętności. Uważa, że zmiana to szansa na rozwój.

 

 


Marta Michalak

Od powstania Instytutu zaangażowana w działania na rzecz powstania programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy, brała bezpośredni udział w jego tworzeniu i budowaniu zespołu programu, którego działania koordynowała w latach 2015-2018.

 

kontakt

newsletter
© Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody IMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.